PF 2024

Zdravíme všechny fanynky a fanoušky kapely TELEFON. Uplynulý rok nebyl pro nás, stejně jako pro všechny, vůbec jednoduchý. Potýkali jsme se s hromadou stejných problémů jako jste měli všichni. Ale i přes to jsme se vyburcovali a uspořádali pro vás všechny výroční koncert, který není samozřejmostí a není ani pravidlem! Chceme vám proto poděkovat za vaši účast, přízeň, hojnou návštěvnost a fanouškovstí za celý rok 2023! Věřte, že i v následujícím roce tu vlajku s názvem TELEFON rock ve složení Jirka ”Mazák” Černaj, Zdeněk ”Profesor” Kotlan a Martin” Buba” Hrubý potáhneme dál!

Šťastný nový rock!

TELEFON rock 40 let!

Děkujeme všem, kteří přišli v sobotu 28.10.2023 do LD Staňkov a oslavili spolu s námi 40 let od založení kapely TELEFON. Na pódiu se různě prostřídalo 11 muzikantů a zaznělo 44 skladeb. Večerem jsme Vás propletli různými sestavami a obdobími kapely. Všechny písničky jste si s námi s chutí zpívali a Vaše ruce nad hlavou nám dodávaly potřebnou energii. Celý večer byl skvělý, závěr strhující. Jsme přesvědčeni, že všichni můžeme říct, že bigbít TELEFON 40 let byla parádní a nezapomenutelná akce!

V co nejkratší době přidáme fotky do sekce Fotogalerie a po finální úpravě i video.

Váš TELEFON rock

TELEFON rock 40 let!

Zdravíme všechny fanoušky skupiny TELEFON rock! Na letošní rok připadá výročí 40 let od založení kapely. V sobotu 28.10.2023 chceme tuto významnou cifru vynést nejvýše, jak jen to půjde, a k tomu vás všechny potřebujeme! Zveme Vás proto na nejvýznamnější akci v historii našeho hudebního tělesa. Oslavíme spolu s Vámi skvělé písničky, kterých má TELEFON více než dost, a které si to opravdu zaslouží. Potřebujeme vidět Vaše ruce nad hlavou a slyšet Váš zpěv. Jen tak si pak všichni můžeme říct, že bigbít TELEFON 40 let byla parádní a nezapomenutelná akce!

Těšíme se na Vás!

Váš TELEFON rock

Víkendové akce

Zdravíme všechny fanynky a fanoušky kapely Telefon. Tento víkend pro vás zahrajeme v sobotu 1.7. na Hracholuskách v kempu Keramika od 19:00 do 22:00, kde vás všechny rádi uvidíme.
!Pozor! Došlo ale k drobné změně a v neděli 2.7. na pouťových slavnostech v Holýšově za KD, vystoupíme už cca od 17:45 do 20:15! Takže pokud se chystáte, vyrazte o něco dříve, ať se s vámi potkáme!
Těšíme se na vás!
TELEFON

PF 2023

Zdravíme všechny fanynky, fanoušky, kamarádky a kamarády kapely TELEFON!
Chtěli bychom vám všem poděkovat za vaši účast na akcích v letošním roce a do nového roku 2023, který pro nás bude výroční, popřát hodně zdraví, štěstí a pohody. Budeme se těšit, že se co možná nejdříve uvidíme a oslavíme tento jubilejní rok!