3.12.2016 – Stod, Daytona club

Nový web
TELEFON zdraví všechny své fanoušky a kamarády. V současné době se učíme pracovat s novým editorem webu. Snad se již brzy stane opět vaším oblíbeným místem při toulkách internetem. Velký dík patří našemu webmasterovi Alešovi Baranovi. Konec starého webu byl pro nás velkým šokem. Nedalo se nic dělat, prostě oznámení konce, uložte si data a přestřižený drát … Webové stránky bohužel nestačilo jen znovu uložit na server nějakého poskytovatele, Aleš je musel komplet znovu tvořit, přičemž se snažil zachovat vzhled původní prezentace. Čeká nás tedy ještě hodně práce a toto je první zápis od kapely. Tak nám držte palce a žijte s námi ten náš i váš Rockovej bál!
… Profesor

Pozvánka – 3.12.2016 – Stod, Daytona club
V sobotu 3.12.2016 vás zveme do stodského „tipáče“, do Daytona clubu. Jestli nás paměť neklame, pak jsme v Daytona clubu byli naposledy v říjnu 2013. Tehdy zde proběhla generální zkouška před plánovaným staňkovským koncertem k výročí 30 let od založení kapely.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Vzkaz pro všechny

Přátelé a kamarádi, ještě jednou se omlouváme za výpadek webu. Server, na kterém byl provozován web Telefonrock, byl v nedávných dnech poslán do věčných lovišť. Proto jsme nuceni cca po pěti letech opět tvořit. Postupně budeme přidávat sekce, odkazy, obrázky a další.

Mějte tedy strpení.

Za Telefon  admin Barryl